"Норма-С"

Тканинні ролети в Києві Замовити

Чи знаєте ви, що тканинні ролети (тканеві роллети, рольштори, рулонні штори) цілком можна використовувати як проекційний екран, на якому ви можете переглядати слайди, телепередачі, улюблені фільми, взагалі - будь-які зображення і відеопродукцію? Це цілком можливо. Такі екрани можуть знайти застосування як в навчальних (в тому числі і шкільних) класах, в різного роду аудиторіях, так і вдома, для перегляду телепередач або фільмів на великому екрані.

Так, звичайно, існують готові проекційні екрани, але проекційні екрани, виконані з тканинних ролет, мають то важлива перевага, що можуть бути виконані практично будь-якого потрібного саме Вам, і що підходить саме Вашому інтер'єру і Ваших умов розміру. Крім того, Ви можете вибрати відтінок тканини, який додасть комфортну саме для Вас колірну насиченість зображення.

Такий екран можна закріпити на стіну або на стелю, як звичайну тканинну ролету.

Проекційний екран, виконаний з тканевих ролет (тканинних ролетів, рольштор рулонних штор) може бути обладнаний електроприводом, що зробить використання такого екрану максимально зручним для Вас.


Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Вдалих і приємних Вам покупок!


© Тканинні ролети Київ від "Норма-С" з 1998-2021
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  Ми в Facebook  Ми в Twitter  Ми в YouTube

© Design support and development by Sand Tower Group

// -->