"Норма-С"

Тканинні ролети в Києві Замовити

Тканинні ролети... "Що це таке?" - навперебій запитують допитливий читач і ще більш допитливий інтернет-користувач ... Це якийсь абсолютно новий виріб, або ми вже давно з ним знайомі? І, найголовніше - чим відрізняються тканинні ролети від рулонних штор, рулонних жалюзі, рольштор і ролштор? ...

Непрості питання. Ну що ж, дорогі друзі, на ці непрості питання у нас є для Вас досить прості відповіді. Перш за все поспішаємо сказати, що тканинні ролети, рулонні штори, рулонні жалюзі, рольштори і ролштори - суть одне і те ж. Це просто різні назви одного й того ж вироби. На українському ринку і в прекрасному місті Києві цей чудовий виріб найчастіше називають саме тканинними ролетами, і саме цієї назви ми і будемо дотримуватися надалі.

Що ж вони собою являють? Це на диво простий виріб. Прямокутник тканини прикріплюємо до циліндричної трубі (валу) і, обертаючи вал навколо поздовжньої осі симетрії, накручуємо на нього тканину, виходять тканинні ролети. В принципі - це майже все. Або, скажімо точніше - це головний принцип роботи. Ну, ще потрібно прикріпити вал якимось чином до вікна, до стіни або до стелі і забезпечити зручний для власника шлях обертання валу.

У підсумку отримуємо найпростіший, але, повірте - надзвичайно виразний, зручний, красивий і функціональний сонцезахисний пристрій, скориставшись яким і хоч трохи оцінивши всі його переваги і зручності, Ви не захочете з ним розлучатися ніколи і полюбите його міцно і всім серцем! ))

Кольори і матеріали

Типи, варіанти управління тканинними ролетами

Відкритого типу

Беремо тканинні ролети, прикріплюємо їх до стіни, стелі або безпосередньо до вікна, отримуємо тканинні ролети відкритого типу.

Закритого типу

Беремо тканинні ролети, прикріплюємо їх до вікна і поміщаємо в спеціальний короб (як би в таку своєрідну рамку) - отримуємо тканинні ролети закритого (інші назви - коробового, касетного) типу.

З електроприводом

Якщо у Вас багато ролет та / або Вам не хочеться піднімати-опускати їх вручну, до Ваших послуг варіант тканинних ролет з електроприводом!

Як купити тканинні ролети в Києві

Купити тканинні ролети в Києві можна, заповнивши просту форму для БЕЗКОШТОВНОГО ОБМІРУ або зв'язатися з нами за телефонами.

Після наш співробітник погоджує з Вами деталі заявки і розповість про декілька простих кроків, з якими ви можете ознайомитися самостійно на сторінці - Як замовити тканинні ролети?

Термін виготовлення

Термін виготовлення - зазвичай 4-5 робочих днів.

Час монтажу

Час монтажу - залежить від ряду обставин, але в середньому - близько 30 хвилин на карниз.

Гарантія

Термін безкоштовного гарантійного обслуговування становить 12 місяців.

Протягом цього часу фірма «Норма–С» зобов'язується за свій рахунок і своїми силами усувати всі несправності, викликані дефектністю комплектуючих, а також невірною збіркою та (або) невірною установкою вироба.

© Тканинні ролети Київ від "Норма-С" з 1998-2022
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  Ми в Facebook  Ми в Twitter  Ми в YouTube

© Design support and development by Sand Tower Group

// -->