"Норма-С"

Тканинні ролети в Києві Замовити

Ми завжди раді Вашим відгукам, побажанням і зауваженням!

Відгуки про тканинні ролети від Норма-С на Google Maps

Педченко Олена, м. Київ - відгук з Google Maps

Я залишилася дуже задоволена якістю роботи компанії 'Норма-С', починаючи з консультації по телефону і закінчуючи безпосередньо установкою. Замовляла тканинні ролети на вікно.

Особливо вразила професійна консультація замірника і монтажника Сергія і його поява без запізнення. Докладно пояснив всі нюанси, про які я й уяви не мала.

Єдиний, несуттєвий для мене мінус - це затримка у виготовленні.

І приємний бонус - знижка за 'лайк' в Фейсбуці.

Дякую!

Вероніка, вул. Червоноткацька, м. Київ

Було дуже приємно замовити на цій фірмі тканинні ролети. Великий вибір тканин, довго вибирала, але нарешті вибрала :-) І не пошкодувала. Приблизно за тиждень виготовили, швидко встановили. Всі мої задоволені! Рекомендую!

Наталя, вул. Олени Пчілки, м. Київ

Їх тканинні фоторолети - це якийсь супер-пупер просто! Я ДУЖЕ хотіла пальми на балконі - і я їх отримала! Це просто якийсь щоденний захват! Нам, друзям, всім гостям ДУЖЕ подобається !!!

Маргарита, вул. Богданівська, м. Київ

Замовила у цієї фірми відразу багато всього - тканинні ролети, сітки і горизонтальні жалюзі. Ну, що сказати? .. Взагалі, все було добре. Було дуже зручно отримати всі ці вироби з одних рук, не зв'язуватися з купою різних фірм. Трохи ролети було довго (понад тиждень) чекати, тканина якась рідкісна виявилася, а так все непогано. Ціни? .. Та ніби нормальні, я так, порівняла з парочкою інших фірм - все те ж саме. У підсумку - рекомендую.

Антоніна, вул. Пимоненка, м. Київ

Таких бузкових тканинних ролет, як у Норми-С, я більше ніде не знайшла. Що приємно вразило і надихнуло на нові замовлення))

Микола Пимоненко, м. Київ, г. Киев

Гарна фірма. Те, що я називав жалюзі, виявилося тканинними ролетами )) Великий вибір, мені і дружині все сподобалося. Причепитися особливо ні до чого. Хоч і кортіло))

Сергій, вул. Кургузова, м Вишгород

Вітаю!

Кілька разів звертався на цю фірму. В цілому - всім задоволений. Не всі хочуть їхати у Вишгород, ці хлопці їздять без питань. Якість, строки - мене все влаштовує. Замовляв зазвичай горизонталку, пару разів - тканинні ролети.

Ольга, вул. Західна, м. Київ

Моє замовлення - тканинні ролети 4 штуки. Працюємо з цією фірмою не перший раз все подобається. Спокійно все у них, чітко, приємно, вчасно. Рікомендую всім!

Надія, вул. Механізаторів, м. Київ

Постійно замовляю у них щось то одне, то інше - напевно, вже років п'ять. зараз замовила тканинні ролети для салону. Поторгувалася дуже добре так, скинули мені більше тисячі гривень, було приємно. Потрібна була драбина, вони самі привезли, я не займалася цією проблемою, теж зручно. Взагалі - мені подобається, хороші виконавці.

Юлія, бульвар Лепсе, 4, м. Київ

Замовляла у цій фірмі тканинні ролети для салону краси, всім залишилася ДУЖЕ задоволена. Дякуємо. Рекомендую!

Світлана, м. Київ

Велика дяка 'Нормі-С' за чарівні тканинні ролети! Звикла до горизонтальних жалюзі, навіть не гадала, що настільки сподобаються мені ролети. Молодці! Монтажник Сергій Рудич - вище усяких похвал. Уважний, ввічливий. Рекомендую всім!

Наталія, вул. Бальзака, м. Київ

Вітаю! Вчора 'Норма-С' встановила нам 6 тканинних ролет. На двох з них вони помилилися в розмірах, але - миттєво відвезли в цех і переробили безкоштовно. Висновок: погано, що помилилися, але добре, що швидко і безкоштовно переробили, це показує - можуть вирішувати проблеми. В цілому їх роботою дуже задоволені.

Валентина, вул. Вільямса, м. Київ

Встановили у мене три тканнинні ролети. Особливих недоліків не помітила, монтажник попросив мене написати відгук, і тільки зайшовши сюди, я зрозуміла - чому)) Не знаю, що там відбувалося у інших, але мій досвід - цілком позитивний.

Ірина, м. Київ

Замовляла тканинні ролети. Дуже все сподобалося. Швидко виїхали на замір і протягом 3 днів все поставили. Дивлюся і радію.

Алла Олександрівна, м. Київ

У мене будинок за містом. У кого є - зрозуміє, наскільки складніше і дорожче викликати сервіс туди, ніж до Києва. Але ця фірма залишила нормальне враження - не вередує через відстані і таке подібне. Приїхали, поставили тканинні ролети. Ми задоволені.

Красовська Ірина, м. Київ

Замовляли (і вже не перший раз) тканинні ролети в навчальний клас. Все, як завжди на висоті - чітко, швидко, якісно. Дуже приємні монтажники.

Інна, м. Київ

У них дуже класні тканинні ролети з малюнками, можна замовити будь-який малюнок і навіть фотку туди поставити, я додому робила на кухню і собі в кімнату, тканинні ролети виглядають ну просто шикарно.

Віра Михайлівна, м. Київ

Дякую цій компанії !!!! Замовляю вже не перший рік, спочатку тканинні ролети, потім жалюзі, а от нещодавно замовила вікна, дуже задоволена якістю і фахівцями які працюють в Норма-С.

Дмитро, м. Київ

Ставив вікна і тканинні ролети. Залишився задоволений. Ввічливий персонал, досвідчені майстри, якісна продукція!!!

Оля, м. Київ

Замовляли жалюзі і тканинні ролети. Все дуже сподобалось.

© Тканинні ролети Київ від "Норма-С" з 1998-2022
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  Ми в Facebook  Ми в Twitter  Ми в YouTube

© Design support and development by Sand Tower Group

// -->