"Норма-С"

Тканинні ролети в Києві Замовити

Вікно - можливо, найважливіша частина інтер'єру будь-якого житла. Через вікно ми бачимо навколишній світ, його кольори і тепло, через вікно в наш будинок проникають промені сонця, свіже повітря і щебет птахів, в той же час вікно захищає нас від осінніх негараздів і зимових морозів.

Вікно - це очі будь-якого будинку, його розкрита назовні душа і в той же час захист від примх погоди, тому зрозуміла та старанність і увага, з яким ми прикрашаємо вікна нашого будинку. За всю свою історію людство придумало безліч способів прикрасити вікно - тканинами, деревом, металом і іншими, найрізноманітнішими, матеріалами .. Всілякі штори, гардини, віконниці, жалюзі, і, нарешті - тканинні ролети.

У чому ж відмінність і перевага тканинних ролет в порівнянні з іншими віконними аксесуарами? Перерахуємо їх.

Естетичність, практичність, затишок і краса тканинних ролет

В першу чергу можна відзначити особливу естетику тканинних ролет, в якій гранично гармонійно поєднуються протилежні, здавалося б, категорії - лаконічність, чітка оформленість, практичність і в той же час затишок і барвистість. Тканинні ролети - дивно простий елемент оформлення вікон. Їх генезис, ймовірно, безпосередньо сходить до шкур, якими первісна людина завішував вхід до печери. Пізніше подобою тканинних ролет кочівники Сходу і індіанці Нового Світу закривали вхід в свої пересувні житла-юрти і вігвами.

Функціональність тканинних ролет

Далі можна звернути увагу на функціональність тканинних ролет. Управляти тканинними ролетами значно простіше, ніж жалюзі. Управління жалюзі включає в себе дві операції - поворот і підйом-опускання (зрушення), управління тканинними ролетами - тільки одну (підйом-опускання тканини). В підсумку тканинні ролети на вікна вільні від такого недоліку жалюзі, як дискретність, переривчастість світлового потоку. Тканинні ролети формують м'який, рівномірний, плавний, комфортний для зору світловий потік.

Простота і надійність тканинних ролет

В силу того, що тканинні ролети - набагато простіший в порівнянні з іншими віконними аксесуарами виріб, з мінімумом рухомих частин, вони набагато надійніше і довговічніше в експлуатації і майже не вимагають догляду протягом багатьох років.

Світлонепроникність

Ще одна важлива перевага тканинних ролет. Будь-які жалюзі, навіть виготовлені з повністю непрозорого матеріалу, в силу своєї принципової світловий дискретності, уривчастості ніколи повністю не затемнять приміщення, через проміжки між ламелями завжди буде досить відчутно проникати світло. Тканинні ж ролети, виготовлені з непрозорого матеріалу (black-out) та поміщені в так звану "коробову систему" з бічними направляючими ("Фантазія - Люкс", "Фантазія - Уністворка" і подібні) здатні майже зовсім затемнити приміщення - іноді це буває важливо для Замовника.


Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Вдалих і приємних Вам покупок!


© Тканинні ролети Київ від "Норма-С" з 1998-2021
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  Ми в Facebook  Ми в Twitter  Ми в YouTube

© Design support and development by Sand Tower Group

// -->