"Норма-С"

Тканинні ролети в Києві Замовити

Вітаю, дорогі друзі!

Тканинні ролети можна фіксувати в потрібному Вам положенні декількома способами. Розглянемо один з них - механічну нижню фіксацію для тканевих ролет. Застосовується переважно для тканинних ролет відкритого типу на пружині.

У нижній частині вікна, праворуч і ліворуч, по краях (див. Фото), розташовані два гачки, а на нижній планці тканинної ролети - виступи у вигляді стержнів, які, входячи в зачеплення з гачками, і забезпечують нижню фіксацію. Такий вид фіксації цілком можна застосовувати при монтажі тканинних ролет на поворотно-відкидних віконних стулках.

Перевагою такої фіксації буде відсутність струни (як при похилій фіксації на струні), недоліками - необхідність тягнутися (іноді досить високо) до верхнього краю віконної стулки, щоб почати опускати тканинну ролету, а також неможливість зафіксувати тканинну ролету в серединному положенні (можлива тільки фіксація зверху чи знизу вікна).

Однак, при невеликій висоті вікна і відсутності необхідності частого підйому-опускання такий вид нижньої фіксації цілком можна рекомендувати до використання при монтажі тканинних ролет.


Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Вдалих і приємних Вам покупок!


© Тканинні ролети Київ від "Норма-С" з 1998-2021
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  Ми в Facebook  Ми в Twitter  Ми в YouTube

© Design support and development by Sand Tower Group

// -->