"Норма-С"

Тканинні ролети в Києві Замовити

Здрастуйте, дорогі друзі!

Тканинні ролети в Києві (і в інших містах України) набувають не тільки для прикраси вікон і створення затишку в приміщенні, але і для сонцезахисту теж.

Якщо приміщення зорієнтований по сторонах світу таким чином, що прямі і занадто яскраві сонячні промені в той чи інший час доби викликають незручності - виникає потреба у зниженні рівня соляризації. Яку ж ступінь світлозахисту можуть забезпечити Вам тканинні ролети?

Тканинні ролети (рулонні штори) можна виготовити з повністю непрозорою тканини (так звана тканина black-out, а саме - тканини "Тропік", "Тедді", "Соіл", "Сільвер", "Хай-тек", "Грація", "Гемма II", "Аркен" та інші), і тоді, особливо при використанні закритої (коробової) системи, тканинні ролети можуть забезпечити майже повне затемнення приміщення. Таке істотне затемнення приміщення є особливо актуальним для проекційних кімнат, фотостудій, і (меншою мірою) для комп'ютерних робочих місць, а також в ряді інших приміщень, в яких затемнення необхідно для якихось технологічних цілей.


В житлових приміщеннях, як правило, таке суттєве затемнення не завжди потрібно, бо воно (сильне затемнення) здатне сильно знизити декоративний ефект інтер'єру, простіше кажучи – здатне перетворити чудову затишну кімнату в щось на зразок темного льоху, що призведе до необхідності користуватись електричним освітленням навіть в денний час...


Для житлових кімнат і офісних приміщень загального призначення в Києві та в інших містах України) в якості захисту від занадто яскравого сонця у більшості випадків, як правило, цілком підійдуть тканинні ролети, виготовлені з тканини, що пропускає 20-40% світлового потоку (наприклад - тканини "Перла", "Мунлайт", "Клаудіа" і подібні). Така тканина достатньою мірою розвіє і послабить яскраві сонячні промені, і в той же самий час ця тканина пропустить достатньо світла для того, щоб не користуватись електричним освітленням вдень.

Для приміщень же, у яких проблеми зайвої соляризації немає або майже немає, цілком підійдуть тканинні ролети, виготовлені з тканини, що пропускає 60-80% світлового потоку (наприклад - тканини "Вуаль", "Тетяна", "Студія" і подібні їм). Такі тканинні ролети не будуть занадто затемнювати Ваші вікна, в той же самий час – будуть дуже виграшно виглядати як важливий елемент декору Ваших улюблених кімнат, оскільки на просвіт будуть дуже добре видно всі їх візерунки і рельєфне плетіння тканини...


Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Вдалих і приємних Вам покупок!


© Тканинні ролети Київ від "Норма-С" з 1998-2021
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  Ми в Facebook  Ми в Twitter  Ми в YouTube

© Design support and development by Sand Tower Group

// -->